2013. október 4., péntek

363.

Ez az öngyilkossági szándék jele. És pont azért csinálják, mert figyelemfelkeltő. Azt akarják ezzel tudatni, hogy problémájuk van és ha valaki nem segít nekik előbb-utóbb öngyilkosságot fognak megkísérelni… önmaguk ellen fordítják a dühüket, mert nem tudnak megbirkózni egyedül a problémájukkal. És azért nem öngyilkosságot kísérelnek meg egyből, mert egy választási út előtt állnak (megtegyem vagy ne). Az öngyilkossághoz vezető út nagyon hosszú, nem egyik napról a másik napra zajlik. A farcolás (vagdosás) csak az egyik jel. “inkább magamat bántom,de mást nem.”

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése